czyli telewizja od d... drugiej strony
Blog > Komentarze do wpisu

Nick Frost, Chris O'Dowd i Simon Pegg, albo odświeżanie formatów w TVN

Szczególnej uwadze polecam Wam dzisiaj dwie zjawiskowe brytyjskie komedie, w tym jedną premierową. Po kolei są to „Demon salsy” Nickiem Frostem i Chrisem O'Dowdem w HBO o godz. 20:10 i „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi” z Simonem Peggiem i Jeffem  Bridgesem w Stopklatka TV o godz. 22:35. A na deser jeszcze „Take This Waltz” z Sethem Rogenem i Sarah Silverman w TVP 2 o godz. 22:35 (powt. 2:40).


Niezłe są wieczorem dokumenty. Zwłaszcza „5 rozbitych kamer” w TVP 1 godz. 22:15. I dwa specjały dla Łowców Kiczu, czyli „Żmije” z Tarą Reid w Filmbox o godz. 21:15 i jedno z mistrzowskich dokonań Johna Carpentera „Łowcy wampirów” w TV 6 o godz. 23:30.

Czwartek Polecaj wizjatele.pl I jeszcze kilka wiosennych nowości. W TVN Style o godz. 22:55 nowa seria „Dorota was urządzi!” Doroty Szelągowskiej, a o godz. 23:40 coś co się nazywa „Niebezpieczne związki”, czyli prywatni detektywi na tropie zdrad i innych małżeńskich nieprzyjemności. Ale nie polecam. Już lepiej – chociaż beze mnie – w TVN o godz. 21:30 nowe „Kuchenne rewolucje” z panią Gessler. Niezmiennie dziwi mnie, że ktoś to jeszcze ogląda. I jeszcze w FOX Comedy o godz. 22:00 dwuodcinkowa premiera nowego sezonu „Jess i chłopaki”, a w Canal+ o godz. 21:30 dwa pierwsze odcinki drugiej serii znakomitego serialu gangsterskiego „Peaky Blinders”. I, jako że to czwartek, w TVP Kultura o godz. 20:20 „Hala odlotów” prowadzona przez Katarzynę Janowską i Maksa Cegielskiego. Dobrego życzę czwartku i czytamy się oczywiście jutro.

Cały dzisiejszy Polecaj TV oczywiście w specjalnej zakładce w kultura.gazeta.pl, wystarczy KLIKNĄĆ.

czwartek, 05 marca 2015, krzyzaniak.wojtek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: