czyli telewizja od d... drugiej strony
Blog > Komentarze do wpisu

Banshee po raz trzeci, oskarowa Meryl Streep i inne specjały w telewizji w sobotę

Jeśli ktoś nie widział Oskarowego, bardzo mądrego i dobrego filmu „Sierpień w hrabstwie Osage” ze wspaniałymi Meryl Streep, Julią Roberts i resztą obsady, to dzisiaj ma okazję nadrobić to włączając Canal+ o godz. 21:00. Ale to nie jest jedyny dobry film, bo przecież są i „Lepiej późno niż później” (TVN 7 godz. 19:00) z Nicholsonem, „Życie od kuchni” (TVN godz. 20:00) z Catherine Zeta-Jones, Aaronem Eckhartem, bardzo niezły niemiecki „Combat girls. Krew i honor” (TVP Kultura godz. 20:20 i 00:55), „Terrorysta” z Seanem Beanem (Filmbox godz. 21:15) czy „Dzień dobry TV” (TVN godz. 22:10) z przezabawnym duetem Diane Keaton i Harrison Ford.

sobota Polecaj TV - WizjaTele.pl Serialowo też nieźle, ale niestety głównie dla tych, którzy dopłacają za kanały premium. W Cinemax rozpoczyna się bowiem trzeci (i jak dla mnie najlepszy) sezon „Bunshee” (godz. 22:00). Do tego w FOX powtórka wczorajszej premiery kryminału „Backstrom” (godz. 22:55), a w Discovery Life – tym, który zastąpił Animal Planet SD – od początku „Elementary”, czyli o współczesnym Holmesie rzecz bardzo fajna. I oczywiście w Ale Kino+ trzeci i czwarty odcinek miniserialu „Fleming” (godz. 20:10), w BBC HD o godz. 21:00 jeszcze raz drugi sezon serialu „Luther” z Idrisem Elbą, a w Comedy Central około godz. 21:25 otwarcie siódmego sezonu „Californication”. 

I jeszcze muzycznie. W Polsacie o godz. 20:05 „Jubileusz 25-lecia RMF FM”, czyli spęd większych i mniejszych gwiazd przerywany reklamami i niesłychanie zabawnymi wejściami prowadzących. W BBC Lifestyle o godz. 22:00 godzinny wyciąg z koncertu Robbiego Williamsa w Tallinie w roku 2013, w TVP Kultura o godz. 22:15 koncert Bryana Ferry „Dylanesque”, a w TVP 2 o godz. 23:40 koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy zarejestrowany w 2010 roku z okazji 20 urodzin zespołu. 

A dokładny mój dzisiejszy PolecajTV oczywiście jak zawsze w kultura.gazeta.pl, wystarczy kliknąć TUTAJ. 

sobota, 07 lutego 2015, krzyzaniak.wojtek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: